Bibliotecznie
Dzięki uprzejmości bibliotekarki p. Mirosławy Grabowskiej zwiedziliśmy bibliotekę i szkołę oraz obejrzeliśmy bardzo ciekawą prezentację dotyczącą pracy biblioteki szkolnej. Uczestnicy wycieczki przekonali się, że może to być miejsce, w którym dzieje się dużo interesujących spotkań, imprez i wydarzeń.