Dla wszystkich mam!
Wczorajszy wieczór upłynął nam pod znakiem pięknej, wzruszającej i dającej radość muzyki. Z okazji Dnia Matki udaliśmy się na koncert pr. "Do Ciebie Mamo" grupy Scena pod Regałem. Są to wybitni artyści, obdarzeni niezwykłymi głosami i talentem muzycznym. Pod kierunkiem charyzmatycznego artysty, Michała Hadasika, roztańczyli i rozśpiewali wypełnioną po brzegi aulę seminarium w Opolu.
Dziękujemy wszystkim za udział, wspaniałą atmosferę i wielką dyscyplinę! Świetnie z Wami jeździć i wspólnie przeżywać takie chwile!
Ps. Dziękujemy również firmie GTVBUS Opole za realizację przejazdu i przemiłą obsługę kierowcy, pana Andrzeja.
Koncert z okazji Dnia Mamy