Nowoczesna biblioteka w przestrzeni miasta, czyli wyjazd szkoleniowy do Łodzi.
Nasze bibliotekarki miały możliwość uczestniczenia w niezwykle bogatym i wartościowym wyjeździe. Zwiedziły cztery różne biblioteki. W tym nowoczesną placówkę Memo, która zachwyciła wszystkich zasobami, organizacją i filozofią pracy. Potem było zwiedzanie Łodzi z przewodnikiem oraz udział w przedstawieniu teatralnym. Z głowami pełnymi pomysłów i inspiracji pracuje się lepiej!
Dziękujemy Wojewódzka Biblioteka Publiczna Opole za zorganizowanie fantastycznego wyjazdu i świetną atmosferę!
Wyjazd studyjny do Łodzi