Udana konferencja za nami
Na zaproszenie Wojewódzka Biblioteka Publiczna Opole uczestniczyłyśmy dziś w konferencji podsumowującej działalność bibliotek powiatu opolskiego. Spotkanie odbyło się w zamku w Rogowie Opolskim.
Miałyśmy okazję zwiedzić ten piękny obiekt, obejrzeć zbiór starodruków i wysłuchać wykładu pt. "Genealogia dla początkujących". A nade wszystko spotkać się w szerokim gronie pracowników bibliotek.
Dziękujemy za piękny czas!
Konferencja dla bibliotekarzy zorganizowana przez WBP w Opolu w Rogowie Opolskim