Zakończenie wakacji w St. Budkowicach na bogato!
Po takim wyjeździe każdy ma co wspominać. Zwiedziliśmy Kolejkowo, wjechaliśmy na 49. piętro SKY TOWER, aby obejrzeć panoramę Wrocławia oraz spacerkiem podziwialiśmy piękny rynek i kamieniczki. Mimo upału i zmęczenia to był bardzo udany wyjazd!
Serdecznie dziękujemy paniom: Kornelii Bursy, Benicie Niemiec, Annie Szichcie za opiekę i pomoc w czasie wycieczki. Bez Was byłoby znacznie trudniej!
Wyjazd zorganizowany we współpracy z panią Sołtys Gizelą Migurą.
Ps. 1.Ukłony dla niezwykle pomocnego i cierpliwego pana kierowcy!
Ps.2. Jesteśmy dumne z naszej niewielkiej ciałem, ale niezłomnej duchem bibliotekarki Krysi! Super organizacja!
Wycieczka do Wrocławia