Jak uprawiać ekologiczny ogród?
Na to pytanie odpowiedziała nam pani Agnieszka z Z bliska- Edukacja Przyrodnicza Agnieszka Mulawa, która w bardzo ciekawej prezentacji przekazała ogrom wiedzy o dbaniu o ogród, zwalczaniu szkodników i życiu w zgodzie z naturą. Potem uczestnicy wykonali płyn na opryski, który zniszczy szkodniki, ale nie zaszkodzi roślinom.
Spotkanie zakończyło się pysznym poczęstunkiem.
Dziękujemy pani Agnieszce i wszystkim uczestnikom.
Spotkanie było częścią projektu pn. „Edukacja ekologiczna mieszkańców Gminy Murów” realizowany jest przez Gminę Murów na podstawie Umowy dotacji nr Nr 449/2023/G-36/EE-PE/D podpisanej 04.12.2023 r. z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Warsztaty ekologiczne w bibliotece w Murowie