Zapraszamy na nasz profil na Facebooku!                                                                                                                       Zapraszamy na nasz profil na Facebooku!                                                                                                        Zapraszamy na nasz profil na Facebooku!                                                                                            Zapraszamy na nasz profil na Facebooku!

Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Gminna Biblioteka
Publiczna w Murowie
Dziś jest: wtorek, 02-03-2021, Imieniny: Halszki, Heleny, Karola

Aktualności 2021

 • Konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

  Wystawka prac konkursowych z konkursu plastycznego z okazji Dnia Kota.jpeg Komisja konkursowa miała trudne zadanie. Prace były bardzo staranne i pomysłowe, dlatego zdecydowałyśmy, że każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy drobiazg, a wyróżnieni autorzy nagrody książkowe.

  Zapraszamy od jutra tj.23.02.21 do naszych placówek po odbiór nagród.

  Dziękujemy nauczycielkom z PP W St.Budkowicach oraz w Murowie za pomoc w organizacji konkursu!Lista wyróżnionych uczestników konkursu plastycznego z okazji Światowego Dnia Kota.jpeg

  zobacz więcej
  Data publikacji: 22-02-2021 13:08
 • KONKURS PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

  zobacz więcej
  Data publikacji: 04-02-2021 11:29
 • Mała książka-wielki człowiek- kolejny dyplom dla aktywnego czytelnika

  ADASIU GRATULUJEMY!

  Czytelnik odbierający dyplom i nagrodę z projektu Mała ksiązka wielki człowiek.jpeg

  zobacz więcej
  Data publikacji: 03-02-2021 12:01
 • "Mała książka-wielki człowiek” Projekt dostępny w naszych bibliotekach!

  Logo Mała książka wielki człowiek.png Mała książka-wielki człowiek” Projekt dostępny w naszych bibliotekach!

  Projekt dla dzieci w wieku przedszkolnym realizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka - wielki człowiek” we współpracy z bibliotekami publicznymi. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które przyjdzie do biblioteki biorącej udział w projekcie, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.
  W Wyprawce dzieci znajdą wyjątkową książkę „Pierwsze czytanki dla…”, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Dzięki akcji dziecko pozna ważne miejsce na czytelniczej mapie dzieciństwa (bibliotekę) i zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego.
  W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.
  Przyprowadźcie do nas swoje pociechy!

  zobacz więcej
  Data publikacji: 01-02-2021 13:21
 • GENERACJA 6.0 W NASZEJ BIBLIOTECE

  Logo Generacja 6.0.jpeg Gminna Biblioteka Publiczna w Murowie zaprasza do udziału w projekcie „Generacja 6.0” pt. „6:0 dla nas, czyli dziadek i babcia nie siedzą w kapciach” dofinansowany ze środków Fundacji BGK.
  Generacja 6.0” to kontynuacja Projektu „Generacja 5.0”, która była realizowana w poprzednich latach. Główną zmianą jest podwyższenie wieku uczestników, który – jak sama nazwa wskazuje – w tej edycji wynosi powyżej 60 r.ż.
  Projekt ma na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i technologicznemu osób w wieku 60+, poprzez inicjatywy w obszarze społecznym i technologicznym, mające na celu poszerzanie ich wiedzy oraz rozwijanie ich umiejętności w różnych dziedzinach życia. Dodatkowo, naszym celem jest poprawa sprawności ruchowej i ogólnej kondycji fizycznej seniorów dzięki zabiegom rehabilitacyjnym lub fizjoterapeutycznym, oraz rozwój zainteresowań kulturalnych poprzez organizację różnego rodzaju wydarzeń skierowanych do osób z tej grupy wiekowej.
  Zapraszamy do odwiedzania naszych bibliotek i udziału w projekcie!

  HTMLlink Generacja 6.0.html

  zobacz więcej
  Data publikacji: 28-01-2021 12:01
DSC_0275.jpeg DSC_0289.jpeg DSC_2067.jpeg IMG_0004.jpeg IMG_0126.jpeg IMG_0522.jpeg IMG_0596.jpeg

 

KATALOG biblioteczny
ONLINE

 

 

Polecamy:

Gmina Murów

Przedszkole Murów

PSP Murów

PSP Zagwiździe

PP Stare Budkowice

Polub NAS na FB


 

Fundacja TUS.1..jpeg

 

AKTYWNA BIBLIOTEKA.jpeg

 

Osoba starsza w bibliotece.jpeg
 

Osoba z niepełnosprawnością w bibliotece.jpeg

audiobooki.jpeg
tablety-biborg_zaj.png