Dziś jest: niedziela, 27-05-2018, Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Aktualności 2018

• Ochrona Danych Osobowych

Uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych  oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WR (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE L 119/1) w Gminnej Bibliotece Publicznej w Murowie został powołany Inspektor ochrony danych. Funkcję tę pełni pani Agnieszka Jasińska.

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

Agnieszka Jasińska

mail: bibliotekamurow@murow.pl

adres: Gminna Biblioteka Publiczna W Murowie

ul. Wolności 22

46-030 Murów

Data publikacji: 25-05-2018 12:41
  • Średniaki zdobywają bibliotekę.

numer 1.jpeg Grupa przedszkolaków  z Murowa pod opieką pani Sylwii i pani Bożenki zapoznawała się z naszą placówką, księgozbiorem i pracownią komputerową. Omówiliśmy budowę książki oraz różnice między okładką a zakładką:) Na koniec pod kierunkiem  pani bibliotekarki Kasi dzieci wykonały nietypowe zakładki-myszki do książek.

Dziękujemy przedszkolakom za wizytę i zapraszamy ponownie!

Data publikacji: 15-05-2018 14:40
  • "Katalog on-line" - jak z niego korzystać?

IMG_1560.jpeg W bibliotece w Starych Budkowicach przeprowadzono lekcję biblioteczną dla uczniów klasy III Szkoły Podstawowej  na temat "Katalogu on-line w bibliotece publicznej".

Data publikacji: 11-05-2018 16:19
  • O miłości w poezji.

IMG_0474.jpeg W środę w filii bibliotecznej w Zagwiździu gościliśmy poetkę panią Agnieszkę Chrobot. Pani Agnieszka jest autorką wielu tomików wierszy, w których głównym motywem jest  szeroko rozumiana miłość. Uzupełnieniem spotkania były piosenki, które zostały nagrane na podstawie twórczości poetki.
    Serdecznie dziękujemy pani Agnieszce za sympatyczne spotkanie.

Data publikacji: 11-05-2018 16:11
  • Pani Agnieszka ponownie u nas!

Agnieszka Chrobot Zagwiździe.jpeg Serdecznie zapraszamy do filii bibliotecznej w Zagwiździu na spotkanie poetyckie z panią Agnieszką Chrobot. Czekamy na Państwa 9.05.18 o godz.16.30. W czasie spotkania można nabyć tomiki poezji pani Agnieszki oraz nastrojowe płyty.

Data publikacji: 26-04-2018 13:15
  • Kto ty jesteś? Polak mały.

IMG_0473.jpeg Dzisiaj filię biblioteczną odwiedziła grupa przedszkolaków z Zagwiździa. Tematem były zbliżające się narodowe święta majowe. Rozmawialiśmy o najważniejszych wydarzeniach i symbolach narodowych. Na koniec dzieci ułożyły puzzle przedstawiające godło Polski.

Data publikacji: 26-04-2018 13:09
  • Wiosenny szafing w Zagwiździu.

szaf 2018.jpeg

Data publikacji: 09-04-2018 16:47
  • Wielkanoc 2018

ALLELUJA!(2).jpeg Pogodnych świąt pełnych wiary, nadziei i miłości oraz wiosny w sercach i za oknem wszystkim naszym użytkownikom, przyjaciołom i sympatykom życzy Dyrektor GBP z Pracownicami.

Data publikacji: 29-03-2018 10:19
  • Wielkanoc w bibliotece.

IMG_0464.jpeg Dzięki uprzejmości WBP w Opolu w naszych bibliotekach eksponujemy wystawę pięknych kartek wielkanocnych z różnych okresów historycznych. Jako pierwsze wystawę obejrzały przedszkolaki, które przy okazji otrzymały sporą dawkę wiedzy o świątecznych zwyczajach. Kolejną grupą byli gimnazjaliści z PG w Zagwiździu.

Data publikacji: 22-03-2018 10:41
  • Kim zostanę, gdy dorosnę?

(St.B.) marzec.jpeg Pod takim hasłem odbyło się spotkanie z dziećmi grup średniaków i starszaków w bibliotece w Starych Budkowicach. Zapoznano dzieci z wierszami o zawodach bardzo rzadkich i zapomnianych oraz takich, jakie dzieci mają okazję napotkać i obserwować w życiu codziennym. Marzeniem większości dzieci okazał się zawód piłkarza.

Data publikacji: 12-03-2018 17:23
DSC_0275.jpeg DSC_0289.jpeg DSC_1958.jpeg DSC_2067.jpeg IMG_0004.jpeg IMG_0126.jpeg IMG_0522.jpeg IMG_0596.jpeg pomoc.jpeg