Dziś jest: piątek, 13-12-2019, Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Półkolonie w filii bibliotecznej w Zagwiździu

W ramach półkolonii codziennie odbywały się zajęcia taneczne oraz warsztaty m.in. cukiernicze, malarskie z Panią Aliną Mrugałą i plastyczne z Klubem Seniora.

Gościliśmy też policjanta, który opowiadał o bezpieczeństwie na drodze. Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z pszczelarzem.

W piątek cykl spotkań zakończyliśmy huczną zabawą na świeżym powietrzu. Dzieci wraz z rodzicami bawiły się i tańczyły bardzo wesoło.

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy też poczęstunek.

Tegoroczne wakacje w Zagwiździu były bardzo udane!