Zapraszamy na nasz profil na Facebooku!                                                                                                                       Zapraszamy na nasz profil na Facebooku!                                                                                                        Zapraszamy na nasz profil na Facebooku!                                                                                            Zapraszamy na nasz profil na Facebooku!

Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Gminna Biblioteka
Publiczna w Murowie
Dziś jest: piątek, 30-09-2022, Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery

Kodowanie w bibliotece

Poniżej garść informacji ze strony organizatora. Celem projektu jest zainteresowanie młodych osób nauką programowania i pokazaniem im, że jest to nie tylko przyszłościowa umiejętność, ale też źródło świetnej zabawy. W ramach projektu przewidziana jest organizacja około 200 interaktywnych warsztatów z programowania z wykorzystaniem robotów Finch. Rekrutacja do projektu zakończyła się 31 sierpnia br. Realizacja działań przewidziana jest na okres od połowy września do końca listopada br. Dodatkowo planowane jest wsparcie w prowadzeniu lokalnych klubów kodowania (m. in. mini-granty, scenariusze zajęć, możliwość wypożyczenia robotów), dzięki którym organizatorzy warsztatów będą mogli zapewnić kontynuację nauki programowania w swoich instytucjach. Projekt jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy YouthSpark.
Od siebie dodamy tylko, że bawiliśmy się świetnie!
Dziękujęmy szkołom, uczniom, opiekunom i informatykowi za wsparcie naszych działań, a Panu Błażejowi za to, że do nas dotarł, za pozytywną energię, wiedzę i doskonałą organizację.
 

 

DSC_0275.jpeg DSC_0289.jpeg DSC_2067.jpeg IMG_0004.jpeg IMG_0126.jpeg IMG_0522.jpeg IMG_0596.jpeg

 

KATALOG biblioteczny
ONLINE

 

 

Polecamy:

Gmina Murów

Przedszkole Murów

PSP Murów

PSP Zagwiździe

PSP w Starych Budkowicach

PP Stare Budkowice

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Murowie

Polub NAS na FB


 

Fundacja TUS.1..jpeg

 

AKTYWNA BIBLIOTEKA.jpeg

 

Osoba starsza w bibliotece.jpeg
 

Osoba z niepełnosprawnością w bibliotece.jpeg

audiobooki.jpeg


tablety-biborg_zaj.png